Lexmark Corporate | 74C2HKE | Laser Toner Cartridge | Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 74C2HKE
- Saadavus: 2
-
388€
Lexmark Corporate | 74C2HKE | Laser Toner Cartridge | Black
| All | |
| Combined (other) | 20.0000 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.581 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 20000 lk |
| Net weight | 0.321 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 865 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 201 g |
| PET | 3 g |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Corporate |
| Producer product name | 74C2HKE |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tüüp | Laser Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS725, CS720 |
| Volume (m3) | 0.001998 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark corporate 74c2hke laser toner cartridge black, 74c2hke, lexmark, tindid ja toonerid


